Rami Fiberpad Hs4 115X22 ref. 9350-1002-
Rami Fiberpad Hs4 115X22 ref. 9350-1002-
niet op voorraad
€11,23 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 119084 |
| EAN | 8717981000258 |
| SKU leverancier | MS-4125B |
| Merk | Toku |
| Vermogen | 0,5 kW |
| Gewicht | 1,0 KG |
| Slangdiameter | 10 MM |
| Toerental | 20000 min-1 |
| Artikelcode (SKU) | 119084 |
| EAN | 8717981000258 |
| SKU leverancier | MS-4125B |
| Merk | Toku |
| Vermogen | 0,5 kW |
| Gewicht | 1,0 KG |
| Slangdiameter | 10 MM |
| Toerental | 20000 min-1 |
| Luchtverbruik | 8,3 L/S |
| Luchtaansluiting | Pt 1/4" |
| Spindel | 7/16" unf |
| Steunschijven | 125 x 22 |
| Veiligheidsnorm | En iso 11148-8 |
| Extra omschrijving 1 | IndustriËle perslucht-gereedschappen |
| Extra omschrijving 2 | Slijp- en schuurmachines |
| Extra omschrijving 3 | Schuurmachines |
| Extra omschrijving 5 | Schuurmachine 125mmx22mm |
| Geluidsdruk | 95 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid | 3 DB(A) |
| Geluidsstandaard | Iso 15744 |
| Geluidsvermogen | 106 DB(A) |
| Luchtdruk max. | 0,63 Mpa |
| Product Group | Grinders and sanders |
| Vibratieonzekerheid | 0,87 M/S² |
| Vibratiestandaard | En iso 28927-3 |
| Vibratiewaarde | 2,2 M/S² |
| Afmeting A | 150 MM |
| Afmeting B | 110 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw