Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 159861 |
| EAN | 8014230775135 |
| SKU leverancier | 019270030 |
| Merk | BETA |
| Werkdruk | 6,2 bar BAR |
| Gewicht | 1.3 kg KG |
| H | 188 MM |
| L | 113 MM |
| S | 56 MM |
| R | 1/4" GAS MM |
| Luchtinlaat " | 1/4" GAS TPI |
| Onbelast toerental | 10,000 rpm omw/min |
| MI | 1/2 TPI |
| Max. aanhaalkoppel | 770 Nm |
| Bout capaciteit | Cl 12.9 M18[zeskant mannelijk]27 mm |
| Luchtslang binnen (Ø) | 10 mm |
| Gemiddeld luchtverbruik | 122 l/min l/min. |
| Ce | CE |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw