Rami persluchtger. olie 1L ref. ATLUB
Rami persluchtger. olie 1L ref. ATLUB
op voorraad
€17,23 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 119095 |
| EAN | 8717981332496 |
| SKU leverancier | RR-18N |
| Merk | RedRooster |
| Gewicht kg | 2,0 KG |
| Aandrijfvierkant " | 1/2" TPI |
| Versie | R |
| Boutcapaciteit (mm) | 16 |
| Artikelcode (SKU) | 119095 |
| EAN | 8717981332496 |
| SKU leverancier | RR-18N |
| Merk | RedRooster |
| Gewicht kg | 2,0 KG |
| Aandrijfvierkant " | 1/2" TPI |
| Versie | R |
| Boutcapaciteit (mm) | 16 |
| Slagmechanisme | Twin-Hammer |
| Toerental (min-1) | 7000 |
| Koppel (Nm) | 815 |
| Krachtinstelling | R/L 3 Standen |
| Luchtverbruik (l/s) | 12,1 |
| Luchtaansluiting | PT 1/4" |
| Luchtdruk max. (MPa) | 0,63 |
| Mm A | 185 |
| Mm B | 30 |
| Slangdiameter (mm) | 10 |
| Veiligheidsnorm | EN ISO 11148-6 |
| Max. losbreekkoppel (Nm) | 1600 |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw