Artikelcode (SKU): 587231 SKU leverancier: RET4251000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587231
EAN 8435294306569
SKU leverancier RET4251000
Merk CARAT
Lengte 1000 MM
Diameter 25 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Flexibele slang tbv naald 25mm l.1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: