Artikelcode (SKU): 587232 SKU leverancier: RET4252000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587232
EAN 8435294306606
SKU leverancier RET4252000
Merk CARAT
Lengte 2000 MM
Diameter 25 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Flexibele slang tbv naald 25mm l.2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: