Artikelcode (SKU): 132760 SKU leverancier: RET4253000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132760
EAN 8435294306620
SKU leverancier RET4253000
Merk CARAT
Lengte 3000 MM
Diameter 25 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Flexibele slang tbv naald 25mm l.3 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: