Artikelcode (SKU): 587233 SKU leverancier: RET4255000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587233
EAN 8435294306668
SKU leverancier RET4255000
Merk CARAT
Lengte 5000 MM
Diameter 25 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Flexibele slang tbv naald 25mm l.5 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: