HiKOKI BOORMACHINE 230V - 710 W - 50 Nmin DOOS ref. D13VFWUZ
Delen:
Artikelcode (SKU): 158696 SKU leverancier: D13VFWUZ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 158696
EAN 4966376270910
SKU leverancier D13VFWUZ
Merk HIKOKI
Techniek (motor) elektro
Capaciteit (staal) 0 - 13 MM
Capaciteit (hout) 0 - 40 MM
Aandraaimoment 0 - 50 NEWTONMTR
Gewicht 2,1 KG
Lengte 287 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer HiKOKI BOORMACHINE 230V - 710 W - 50 Nmin DOOS ref. D13VFWUZ terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: