HiKOKI BOORMACHINE 230V - 710 W - 80 Nmin KUNSTSTOF KOFFER ref. D13VGWUZ
Delen:
Artikelcode (SKU): 107469 SKU leverancier: D13VGWUZ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107469
EAN 4966376271016
SKU leverancier D13VGWUZ
Merk HIKOKI
Techniek (motor) elektro
Capaciteit (staal) 0 - 13 MM
Capaciteit (hout) 0 - 40 MM
Aandraaimoment 0 - 80 NEWTONMTR
Gewicht 2,1 KG
Lengte 287 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer HiKOKI BOORMACHINE 230V - 710 W - 80 Nmin KUNSTSTOF KOFFER ref. D13VGWUZ terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: