HiKOKI BOOR-SCHROEFMACHINE 230V - 460 W- 10 Nm in DOOS ref. D10VC3WCZ
Delen:
Artikelcode (SKU): 312978 SKU leverancier: D10VC3WCZ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312978
EAN 4966376270118
SKU leverancier D10VC3WCZ
Merk HIKOKI
Techniek (motor) elektro
Capaciteit (staal) 0 - 10 MM
Capaciteit (hout) 0 - 32 MM
Aandraaimoment 0 - 12,8 NEWTONMTR
Gewicht 1,4 KG
Lengte 242 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer HiKOKI BOOR-SCHROEFMACHINE 230V - 460 W- 10 Nm in DOOS ref. D10VC3WCZ terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: