HiKOKI BOOR-SCHROEFMACHINE 230V - 790 W- 30,4 Nm in DOOS ref. D13VB3LBZ
Delen:
Artikelcode (SKU): 107467 SKU leverancier: D13VB3LBZ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107467
EAN 4966376270804
SKU leverancier D13VB3LBZ
Merk HIKOKI
Techniek (motor) elektro
Capaciteit (staal) 0 - 13 MM
Capaciteit (hout) 0 - 40 MM
Gewicht 2 KG
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer HiKOKI BOOR-SCHROEFMACHINE 230V - 790 W- 30,4 Nm in DOOS ref. D13VB3LBZ terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: