Carat BS-1253N betonslijper incl. slijpkop CUDG (vp=1) ref. MZBS1253N0
Delen:
Artikelcode (SKU): 174945 SKU leverancier: MZBS1253NSET
Specificaties
Artikelcode (SKU) 174945
EAN 8714452015094
SKU leverancier MZBS1253NSET
Merk CARAT
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 125 MM
Techniek (motor) elektro
Gewicht 4,5 KG
Toepassing (materiaal) beton
Spanning 230 V
Vermogen 1700 W