Artikelcode (SKU): 132310 SKU leverancier: ASB18050180
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132310
EAN 5420022708473
SKU leverancier ASB18050180
Merk CARAT
Gewicht 31 KG
Ø spanhals 60 MM
Max. boorlengte 400 MM
Max. boordiameter 180 MM