Artikelcode (SKU): 586541 SKU leverancier: AMB3500000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586541
EAN 5420022754029
SKU leverancier AMB3500000
Merk CARAT
Vermogen 3,420 kW
Gewicht 15 KG
Machine aansluiting 5/4"unc UNC
Voltage 230 V
Versnellingen 4
Toerental belast 1e versnelling 300 t/min
Toerental belast 2e versnelling 560 t/min
Boorbereik uit statief in beton Ø 500 MM