Artikelcode (SKU): 586589 SKU leverancier: BSVB340110
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586589
EAN 5420022767418
SKU leverancier BSVB340110
Merk CARAT
Dikte 110 MM
Toepassing Voor a-3500 MM
Max. boordiameter 520 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Vulblok 110mm tbv A-3500 max 520mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: