Artikelcode (SKU): 586587 SKU leverancier: BSVB340060
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586587
EAN 5420022763700
SKU leverancier BSVB340060
Merk CARAT
Dikte 60 MM
Toepassing Voor a-3400 MM
Max. boordiameter 375 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Vulblok 60mm tbv A-3400 max 400mm, terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: