Carat T-4010 Steenzaagmachine laser incl. zaagblad CNA (vp=1) ref. BT4010L000
Delen:
Artikelcode (SKU): 132348 SKU leverancier: BT4010L000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132348
EAN 8714452016886
SKU leverancier BT4010L000
Merk CARAT
Zaagcapaciteit 0 - 570 MM
Diameter (asgat) 25,4 MM
Diameter (zaagblad) 400 MM
Techniek (motor) elektro
Zaagcapaciteit (90°) 0 - 140 MM
Vermogen (PK) 2,8 PK
Gewicht 73 KG
Spanning 400 V
Vermogen 2800 W