| Artikelcode (SKU) | 102647 |
| EAN | 8710364046850 |
| SKU leverancier | F0130290JM |
| Merk | DREMEL |
| Techniek (motor) | elektro |
| Geluidsniveau | 97 DB(A) |
| Slagen per minuut (onbelast) | 6000 1/MIN |
| Vermogen (nominaal) | 35 W |
| Artikelcode (SKU) | 102647 |
| EAN | 8710364046850 |
| SKU leverancier | F0130290JM |
| Merk | DREMEL |
| Techniek (motor) | elektro |
| Geluidsniveau | 97 DB(A) |
| Slagen per minuut (onbelast) | 6000 1/MIN |
| Vermogen (nominaal) | 35 W |
| Gewicht | 0,31 KG |
| Lengte | 170 MM |
| Vermogen | 35 W |
| MarketingDescription_longDescription01_Dremel | Graveergereedschap met variabele diepteregeling, voor graveren op een groot aantal materialen zoals metaal, glas, hout, kunststof, keramiek, enz. Deze set bevat ook een letter- en cijfersjabloon om gemakkelijk letters en cijfers te kunnen graveren. |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw