| Artikelcode (SKU) | 811372 |
| EAN | 3165140887861 |
| SKU leverancier | 06032A6000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 1.600,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Temperatuur | 300 / 500°C |
| Luchtstroom | 240 / 450 l/min |
| Artikelcode (SKU) | 811372 |
| EAN | 3165140887861 |
| SKU leverancier | 06032A6000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 1.600,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Temperatuur | 300 / 500°C |
| Luchtstroom | 240 / 450 l/min |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 276 x 273 x 99 mm |
| Geluidsdruknivevau | 70,0 |
| Toepassingsheadline | Intuïtief gebruik en trefzekere afwerking van klussen |
| Toepassingsspectrum | 4,0 |
| Luchtstroom, 2e stand | 450,0 |
| Luchtstroom, 1e stand | 240,0 |
| Temperatuur, 2e stand | 500,0 |
| Temperatuur, 1e stand | 300,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw