Bosch Lasmondstuk GHG en PHG, 10 mm (vp=1) Ref. 1609201801
Bosch Lasmondstuk GHG en PHG, 10 mm (vp=1) Ref. 1609201801
niet op voorraad
€24,72 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 100590 |
| EAN | 3165140889551 |
| SKU leverancier | 06012A6400 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 2.000,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 76,0 DB(A) |
| Luchtstroom | 150 – 500 l/min |
| Geluidsdruknivevau | 65,0 |
| Artikelcode (SKU) | 100590 |
| EAN | 3165140889551 |
| SKU leverancier | 06012A6400 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 2.000,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 76,0 DB(A) |
| Luchtstroom | 150 – 500 l/min |
| Geluidsdruknivevau | 65,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Werktemperatuur | 50 – 630°C |
| Werktemperatuur, tot | 630,0 |
| Regeling, luchtstroom | 2,0 |
| Luchtstroom, tot | 500,0 |
| Werktemperatuur, van | 50,0 |
| Luchtstroom, van | 150,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw