Bosch Spleetmondstuk PHG, 10 mm (vp= 1)Ref. 1609201799
Bosch Spleetmondstuk PHG, 10 mm (vp= 1)Ref. 1609201799
niet op voorraad
€21,74 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 100588 |
| EAN | 3165140889452 |
| SKU leverancier | 06012A6201 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 2.000,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 77,0 DB(A) |
| Luchtstroom | 150 – 500 l/min |
| Geluidsdruknivevau | 66,0 |
| Artikelcode (SKU) | 100588 |
| EAN | 3165140889452 |
| SKU leverancier | 06012A6201 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 2.000,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 77,0 DB(A) |
| Luchtstroom | 150 – 500 l/min |
| Geluidsdruknivevau | 66,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Werktemperatuur | 50 – 630°C |
| Werktemperatuur, tot | 630,0 |
| Regeling, luchtstroom | 3,0 |
| Luchtstroom, tot | 500,0 |
| Werktemperatuur, van | 50,0 |
| Luchtstroom, van | 150,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw