| Artikelcode (SKU) | 811373 |
| EAN | 3165140887908 |
| SKU leverancier | 06032A6100 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 1.800,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Temperatuur | 50 / 300 / 600°C |
| Luchtstroom | 200 / 350 / 500 l/min |
| Artikelcode (SKU) | 811373 |
| EAN | 3165140887908 |
| SKU leverancier | 06032A6100 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 1.800,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Temperatuur | 50 / 300 / 600°C |
| Luchtstroom | 200 / 350 / 500 l/min |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 244 x 86 x 204 mm |
| Geluidsdruknivevau | 70,0 |
| Toepassingsheadline | Ontworpen om te presteren bij een groot aantal klussen |
| Toepassingsspectrum | 4,0 |
| Temperatuur, 3e stand | 600,0 |
| Luchtstroom, 3e stand | 500,0 |
| Luchtstroom, 2e stand | 350,0 |
| Luchtstroom, 1e stand | 200,0 |
| Temperatuur, 2e stand | 300,0 |
| Temperatuur, 1e stand | 50,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw