- De rubberen coating op het handvat zorgt voor een stevige grip
| Artikelcode (SKU) | 108868 |
| EAN | 0088381857345 |
| SKU leverancier | HG6031VK |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 1800 W |
| Temperatuurbereik | 50 - 600 |
| Afmeting (L x B x H) | 257 x 85 x 206 MM |
| Gewicht zonder kabel | 0,67 KG |
| Artikelcode (SKU) | 108868 |
| EAN | 0088381857345 |
| SKU leverancier | HG6031VK |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 1800 W |
| Temperatuurbereik | 50 - 600 |
| Afmeting (L x B x H) | 257 x 85 x 206 MM |
| Gewicht zonder kabel | 0,67 KG |
| Max. Temperature | 600 |
| Maximaal debiet | 250 / 500 L/MIN |
| Schakelaar voor thermische veiligheid | 1 |
| Variabele temperatuur | 1 |
| Voedingskabel | 2,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw