- De rubberen coating op het handvat zorgt voor een stevige grip
| Artikelcode (SKU) | 108870 |
| EAN | 0088381876018 |
| SKU leverancier | HG6531CK |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 2000 W |
| Temperatuurbereik | 50 - 650 |
| Afmeting (L x B x H) | 257 x 85 x 206 MM |
| Gewicht zonder kabel | 0,71 KG |
| Artikelcode (SKU) | 108870 |
| EAN | 0088381876018 |
| SKU leverancier | HG6531CK |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 2000 W |
| Temperatuurbereik | 50 - 650 |
| Afmeting (L x B x H) | 257 x 85 x 206 MM |
| Gewicht zonder kabel | 0,71 KG |
| IEC-beschermingsklasse | Ii |
| Max. Temperature | 650 |
| Maximaal debiet | 200 - 550 L/MIN |
| Schakelaar voor thermische veiligheid | 1 |
| Variabele temperatuur | 1 |
| Voedingskabel | 2,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw