| Artikelcode (SKU) | 124002 |
| EAN | 4051661031397 |
| SKU leverancier | 5001342 |
| Merk | RAPID |
| Vermogen | 2000 W |
| Gewicht | 0,8 KG |
| Spanning | 230 V |
| Luchtverbruik | 250/500 L/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 124002 |
| EAN | 4051661031397 |
| SKU leverancier | 5001342 |
| Merk | RAPID |
| Vermogen | 2000 W |
| Gewicht | 0,8 KG |
| Spanning | 230 V |
| Luchtverbruik | 250/500 L/MIN |
| Aantal (standen) | 2 ST |
| Temperatuur (gebruikstemperatuur) | 60/350/600 |
| Lengte kabel | 2 MTR |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw