| Artikelcode (SKU) | 176373 |
| EAN | 4007430087805 |
| SKU leverancier | 618121000 |
| Merk | METABO |
| Kabellengte | 1.9 m |
| Verwerkingstemperatuur | Ca. 200 |
| Opwarmtijd | 6 MIN |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 0.25 KG |
| Artikelcode (SKU) | 176373 |
| EAN | 4007430087805 |
| SKU leverancier | 618121000 |
| Merk | METABO |
| Kabellengte | 1.9 m |
| Verwerkingstemperatuur | Ca. 200 |
| Opwarmtijd | 6 MIN |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 0.25 KG |
| Max. kleefkracht | 18 g/min |
| Lijmstick, Ø | 11 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw