| Artikelcode (SKU) | 558269 |
| EAN | 3221633029238 |
| SKU leverancier | 5000424 |
| Merk | RAPID |
| Vermogen | 200 W |
| Gewicht | 0,274 KG |
| Temperatuur | 170-190 |
| Spanning | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 558269 |
| EAN | 3221633029238 |
| SKU leverancier | 5000424 |
| Merk | RAPID |
| Vermogen | 200 W |
| Gewicht | 0,274 KG |
| Temperatuur | 170-190 |
| Spanning | 230 V |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw