| Artikelcode (SKU) | 619617 |
| EAN | 3165140754460 |
| SKU leverancier | 06011A8000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 1.600,0 W |
| Nominaal toerental | – 250 / 580 min-1 omw./min. |
| Geluidsvermogenniveau | 102,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 450 / 1.050 min-1 omw/min |
| Artikelcode (SKU) | 619617 |
| EAN | 3165140754460 |
| SKU leverancier | 06011A8000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 1.600,0 W |
| Nominaal toerental | – 250 / 580 min-1 omw./min. |
| Geluidsvermogenniveau | 102,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 450 / 1.050 min-1 omw/min |
| Geluidsdruknivevau | 91,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Gereedschapsopname (meegeleverd) | Spil |
| Max. draaimoment | 45,0 / 19,0 Nm |
| Draaimoment, max., 1e stand | 45,0 |
| Draaimoment, max., 2e stand | 19,0 |
| Onbelast toerental, 2e stand | 1.050,0 |
| Nominaal toerental, stand 1 | 250,0 |
| Onbelast toerental, 1e stand | 450,0 |
| Nominaal toerental, 2e stand | 580,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw