- Voor het mengen van tegellijm, verf, vernis, epoxyhars, etc.
- Zeer robuuste motor.
- 2 versnellingen + elektronisch regelbaar.
- Incl. mengstaaf, aansluiting M14
- Geleverd in kunststof koffer.
| Artikelcode (SKU) | 102663 |
| EAN | 8714452010006 |
| SKU leverancier | BUI0010000 |
| Merk | CARAT |
| Vermogen | 1600 W |
| Aansluiting " | M14 V |
| Versnellingen | 2 |
| Ø mengstaaf | 140 MM |
| Artikelcode (SKU) | 102663 |
| EAN | 8714452010006 |
| SKU leverancier | BUI0010000 |
| Merk | CARAT |
| Vermogen | 1600 W |
| Aansluiting " | M14 V |
| Versnellingen | 2 |
| Ø mengstaaf | 140 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw