- Voor het mengen van tegellijm, verf, vernis, epoxyhars, etc.
- Zeer robuuste motor.
- 2 versnellingen + elektronisch regelbaar.
- Incl. mengstaaf, aansluiting M14
- Geleverd in kunststof koffer.
| Artikelcode (SKU) | 132370 |
| EAN | 8714452015131 |
| SKU leverancier | BUI0020000 |
| Merk | CARAT |
| Vermogen | 1900 W |
| Aansluiting " | M14 m |
| Versnellingen | 2 |
| Ø mengstaaf | 160 MM |
| Artikelcode (SKU) | 132370 |
| EAN | 8714452015131 |
| SKU leverancier | BUI0020000 |
| Merk | CARAT |
| Vermogen | 1900 W |
| Aansluiting " | M14 m |
| Versnellingen | 2 |
| Ø mengstaaf | 160 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw