Carat Kuip tbv Pro-mixer 30 ref. BUI004B
Carat Kuip tbv Pro-mixer 30 ref. BUI004B
op voorraad
€29,04 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 829628 |
| EAN | 5420022770524 |
| SKU leverancier | BUI0040000 |
| Merk | CARAT |
| Vermogen | 550 W |
| Gewicht | 42 KG |
| Inhoud | 30 Liter |
| Voltage | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 829628 |
| EAN | 5420022770524 |
| SKU leverancier | BUI0040000 |
| Merk | CARAT |
| Vermogen | 550 W |
| Gewicht | 42 KG |
| Inhoud | 30 Liter |
| Voltage | 230 V |
| Maximale mengcapaciteit | 50 KG |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw