| Artikelcode (SKU) | 785577 |
| EAN | 4026851018441 |
| SKU leverancier | EE 0774W |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1800 W |
| Gewicht | 7,1 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | 180 - 440 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 785577 |
| EAN | 4026851018441 |
| SKU leverancier | EE 0774W |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1800 W |
| Gewicht | 7,1 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | 180 - 440 TR/MIN |
| Aansluiting " | Special BSPP |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07bq-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 12,7 KG |
| Max. Diametre | 230 MM |
| Max. gewicht | 80 KG |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw