Industriestofzuiger SS 1401 - 1250 W - 25 l.
Industriestofzuiger SS 1401 - 1250 W - 25 l.
niet op voorraad
€364,26 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 180801 |
| EAN | 4026851016355 |
| SKU leverancier | EE 07625 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2300 W |
| Gewicht | 48 KG |
| Kabellengte | 0,20 m |
| Toerental | 70 - 130 - 160 - 280 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 180801 |
| EAN | 4026851016355 |
| SKU leverancier | EE 07625 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2300 W |
| Gewicht | 48 KG |
| Kabellengte | 0,20 m |
| Toerental | 70 - 130 - 160 - 280 TR/MIN |
| Aansluiting " | M16 INCH |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 48 KG |
| Max. gewicht | 150 KG |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw