Mengstang, M14 - 120 x 600 mm - LG 120 (kleverige en vloeibare materialen)
Mengstang, M14 - 120 x 600 mm - LG 120 (kleverige en vloeibare materialen)
niet op voorraad
€20,09 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 117614 |
| EAN | 4026851012340 |
| SKU leverancier | EE 07779P |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2000 W |
| Gewicht | 7,2 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | 0-430 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 117614 |
| EAN | 4026851012340 |
| SKU leverancier | EE 07779P |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2000 W |
| Gewicht | 7,2 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | 0-430 TR/MIN |
| Aansluiting " | M14 MM |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07bq-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 9 KG |
| Max. Diametre | 180 MM |
| Max. gewicht | 80 KG |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw