Mengstang, M14 - 120 x 600 mm - LG 120 (kleverige en vloeibare materialen)
Mengstang, M14 - 120 x 600 mm - LG 120 (kleverige en vloeibare materialen)
niet op voorraad
€20,09 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 180781 |
| EAN | 4026851017413 |
| SKU leverancier | EE 077E5 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1050 W |
| Gewicht | 3,1 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | 0-450 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 180781 |
| EAN | 4026851017413 |
| SKU leverancier | EE 077E5 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1050 W |
| Gewicht | 3,1 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | 0-450 TR/MIN |
| Aansluiting " | M14 MM |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 5,8 KG |
| Max. Diametre | 120 MM |
| Max. gewicht | 40 KG |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw