| Artikelcode (SKU) | 132371 |
| EAN | 8714452999851 |
| SKU leverancier | BP 050S |
| Merk | BATTIPAV |
| Techniek (motor) | elektro |
| Capaciteit (mengen gewicht) | 0 - 50 KG |
| Gewicht | 24 KG |
| Spanning | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 132371 |
| EAN | 8714452999851 |
| SKU leverancier | BP 050S |
| Merk | BATTIPAV |
| Techniek (motor) | elektro |
| Capaciteit (mengen gewicht) | 0 - 50 KG |
| Gewicht | 24 KG |
| Spanning | 230 V |
| Vermogen | 1200 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw