Mengstang voor Automix 1801
Mengstang voor Automix 1801
niet op voorraad
€135,52 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 180797 |
| EAN | 4026851008206 |
| SKU leverancier | EE 07614 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1500 W |
| Gewicht | 26,5 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | 50 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 180797 |
| EAN | 4026851008206 |
| SKU leverancier | EE 07614 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1500 W |
| Gewicht | 26,5 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | 50 TR/MIN |
| Aansluiting " | M20 MM |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 28,5 KG |
| Max. gewicht | 50 KG |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw