Bosch EXPERT Starlock Carbide schuurplateau Multimaterial AVZ90RT2 (vp= 1) Ref.
Bosch EXPERT Starlock Carbide schuurplateau Multimaterial AVZ90RT2 (vp= 1) Ref.
op voorraad
€27,90 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 109001 |
| EAN | 0088381651240 |
| SKU leverancier | TM3010CX3J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 320 W |
| Afmeting (L x B x H) | 283 x 68 x 87 MM |
| Afmetingen zool (driehoek) | 93 x 93 x 93 MM |
| Excentrische bewegingen per minuut | 6000 - 20000 min?¹ |
| Artikelcode (SKU) | 109001 |
| EAN | 0088381651240 |
| SKU leverancier | TM3010CX3J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 320 W |
| Afmeting (L x B x H) | 283 x 68 x 87 MM |
| Afmetingen zool (driehoek) | 93 x 93 x 93 MM |
| Excentrische bewegingen per minuut | 6000 - 20000 min?¹ |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 82 - 85 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 90 - 93 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 1,6 - 1,7 KG |
| Oscillatiehoek | 2 x 1,6 |
| Trillingsniveau, schrapen | 5,0 M/S² |
| Trillingsniveau, schuren | = 2,5 M/S² |
| Trillingsniveau, zagen met gesegmenteerd zaagblad | 2,5 M/S² |
| Trillingsniveau, zagen met zaagblad voor duikzaag | 6,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schrapen | 1,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren | 1,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), zagen met gesegmenteerd zaagblad | 1,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), zagen met zaagblad voor duikzaag | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw