Flex LE 12-3 100 WET 230/CEE-PRCD ref. 3
Delen:
Artikelcode (SKU): 158325 SKU leverancier: 378461
Specificaties
Artikelcode (SKU) 158325
EAN 4030293153936
SKU leverancier 378461
Merk FLEX
Lengte 350 MM
Motortype Borstelmotor
Gewicht 2,4 KG
Hoogte 140 MM
Opgenomen vermogen 1150 W
Breedte 110 MM
Kabellengte 4,0 m
Frequentie 50/60 HZ
Verpakking Karton lengtes
Overbelastingsbeveiliging 1
Spanning 230 V
Onbelast toerental 1200 - 3700 1/MIN
Aansluittype Prcd
Afgegeven vermogen 700 W
Breedte verpakking 150 MM
Gereedschapsopname nat M14
Gewicht verpakking, machine 4,10 KG
Hoogte verpakking 130 MM
Lengte verpakking 515 MM
Max. gereedschapsdiameter 115 MM
Schakelaartype Aan/uit
Spindelvergrendeling Ja
Watertoevoer met snelkoppeling Ja
Zachte aanloop Ja
Afmeting (lxbxh) 350 x 110 x 140 MM