| Artikelcode (SKU) | 176219 |
| EAN | 0088381679336 |
| SKU leverancier | 9237CB |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 1200 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 0 - 3 200 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 431 x 198 x 187 MM |
| Artikelcode (SKU) | 176219 |
| EAN | 0088381679336 |
| SKU leverancier | 9237CB |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 1200 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 0 - 3 200 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 431 x 198 x 187 MM |
| Opname | M14 TPI |
| Diameter schuurschijf | 180 MM |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 86 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 94 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 3,4 KG |
| Trillingsniveau (3 assen), polijsten | = 2,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K-factor) | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw