Basis steunschijf voor EPG 400 - ø 370 mm
Basis steunschijf voor EPG 400 - ø 370 mm
niet op voorraad
€33,28 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 187349 |
| EAN | 4026851012333 |
| SKU leverancier | EE 0650L |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 500 W |
| Gewicht | 3,8 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 0 - 60 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 187349 |
| EAN | 4026851012333 |
| SKU leverancier | EE 0650L |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 500 W |
| Gewicht | 3,8 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 0 - 60 TR/MIN |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Droog en nat gebruik | ✓ |
| Gewicht totaal + verpakking | 11,25 KG |
| Koffer | ✓ |
| Max. diameter | 370 MM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw