Rubber steunschijf (Flexibel) diam. 100 mm x M14 voor droog & nat diamantpads
Rubber steunschijf (Flexibel) diam. 100 mm x M14 voor droog & nat diamantpads
op voorraad
€21,74 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 187343 |
| EAN | 4026851003515 |
| SKU leverancier | EE 05710 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1200 W |
| Gewicht | 4,4 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 1500 - 2800 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 187343 |
| EAN | 4026851003515 |
| SKU leverancier | EE 05710 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1200 W |
| Gewicht | 4,4 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 1500 - 2800 TR/MIN |
| Aansluiting " | M14 MM |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 4,69 KG |
| Max. diameter | 180 MM |
| Nat gebruik | ✓ |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
| Werkhoek | 60 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw