Bosch Vacuum adapter GHO 12V-20 (vp= 1)Ref. 2608000674
Bosch Vacuum adapter GHO 12V-20 (vp= 1)Ref. 2608000674
niet op voorraad
€12,79 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 100617 |
| EAN | 3165140771122 |
| SKU leverancier | 06015A4300 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 710,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 95,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 18.000,0 omw/min |
| Schaafbreedte | 82,0 MM |
| Artikelcode (SKU) | 100617 |
| EAN | 3165140771122 |
| SKU leverancier | 06015A4300 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 710,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 95,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 18.000,0 omw/min |
| Schaafbreedte | 82,0 MM |
| Geluidsdruknivevau | 84,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Accu/met snoer | Met snoer |
| Sponningdiepte instelbaar | 9 mm |
| Schaafdiepte | 2,6 mm MM |
| Sponningdiepte instelbaar, van | 9,0 |
| Schaafdiepte, van | 2,600 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw