Bosch Parallelgeleider (vp= 1) Ref. 2607000102
Bosch Parallelgeleider (vp= 1) Ref. 2607000102
niet op voorraad
€51,78 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 100616 |
| EAN | 3165140619363 |
| SKU leverancier | 060159A76A |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 850,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 96,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 14.000,0 omw/min |
| Schaafbreedte | 82,0 MM |
| Artikelcode (SKU) | 100616 |
| EAN | 3165140619363 |
| SKU leverancier | 060159A76A |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 850,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 96,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 14.000,0 omw/min |
| Schaafbreedte | 82,0 MM |
| Geluidsdruknivevau | 85,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Accu/met snoer | Met snoer |
| Sponningdiepte instelbaar | 0 – 24 mm |
| Schaafdiepte | 4 mm MM |
| Sponningdiepte instelbaar, tot | 24,0 |
| Schaafdiepte, tot | 4,0 |
| Sponningdiepte instelbaar, van | 0,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw