Bosch Parallelgeleider (vp= 1) Ref. 2607000102
Bosch Parallelgeleider (vp= 1) Ref. 2607000102
niet op voorraad
€51,78 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 811370 |
| EAN | 3165140776004 |
| SKU leverancier | 06032A4000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 550,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 97,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 19.500,0 omw/min |
| Artikelcode (SKU) | 811370 |
| EAN | 3165140776004 |
| SKU leverancier | 06032A4000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 550,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 97,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 19.500,0 omw/min |
| Schaafbreedte | 82,0 MM |
| Geluidsdruknivevau | 86,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Toepassingsheadline | Ideale keus voor algemene schaaftoepassingen |
| Afgiftecapaciteit | 280,0 |
| Sponningdiepte instelbaar, tot | 8,0 |
| Sponningdiepte instelbaar, van | 0,0 |
| Spaandiepte | 0 - 1,5 mm |
| Zaagdiepte instelbaar, van | 0,0 |
| Zaagdiepte instelbaar, tot | 1,500 |
| Sponningdiepte | 0 - 8 mm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw