Bosch Filterzak incl. adapter GHO en PHO(vp= 2) Ref. 2605411035
Bosch Filterzak incl. adapter GHO en PHO(vp= 2) Ref. 2605411035
niet op voorraad
€48,71 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 811371 |
| EAN | 3165140776059 |
| SKU leverancier | 06032A4100 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 680,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 97,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 19.500,0 omw/min |
| Artikelcode (SKU) | 811371 |
| EAN | 3165140776059 |
| SKU leverancier | 06032A4100 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 680,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 97,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 19.500,0 omw/min |
| Schaafbreedte | 82,0 MM |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 370 x 190 x 180 mm |
| Geluidsdruknivevau | 86,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Toepassingsheadline | Snelle schaafresultaten voor een groot aantal klussen |
| Afgiftecapaciteit | 380,0 |
| Sponningdiepte instelbaar, tot | 8,0 |
| Sponningdiepte instelbaar, van | 0,0 |
| Spaandiepte | 0 - 2,0 mm |
| Zaagdiepte instelbaar, van | 0,0 |
| Zaagdiepte instelbaar, tot | 2,0 |
| Sponningdiepte | 0 - 8 mm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw