- De rubberen coating op het handvat zorgt voor een stevige grip
| Artikelcode (SKU) | 108914 |
| EAN | 0088381642002 |
| SKU leverancier | KP0810J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 850 W |
| Onbelast toerental | 16000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 290 x 168 x 176 MM |
| Schaafbreedte | 82 MM |
| Artikelcode (SKU) | 108914 |
| EAN | 0088381642002 |
| SKU leverancier | KP0810J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 850 W |
| Onbelast toerental | 16000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 290 x 168 x 176 MM |
| Schaafbreedte | 82 MM |
| Max. sponningdiepte | 25 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 45/50 MM |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 86 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 97 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 3,3 KG |
| Spaandikte (schaafdiepte) | 0 - 4 MM |
| Trillingsniveau, schaven van zacht hout | 3,0 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schaven van zacht hout | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw