Bosch Speciale matrijs en stempel GNA 2,0 (vp= 1) Ref. 2608639902
Bosch Speciale matrijs en stempel GNA 2,0 (vp= 1) Ref. 2608639902
op voorraad
€233,18 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 100613 |
| EAN | 3165140415026 |
| SKU leverancier | 0601530103 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 500,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 97,0 DB(A) |
| Geluidsdruknivevau | 86,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Artikelcode (SKU) | 100613 |
| EAN | 3165140415026 |
| SKU leverancier | 0601530103 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 500,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 97,0 DB(A) |
| Geluidsdruknivevau | 86,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Accu/met snoer | Met snoer |
| Afgiftecapaciteit | 270,0 |
| Zaagcapaciteit staal (400 N/mm²), max. | 2,0 |
| Zaagcapaciteit staal (800 N/mm²), max. | 1,0 |
| Zaagcapaciteit staal (600 N/mm²), max. | 1,400 |
| Onbelast aantal bewegingen | 2.400,0 |
| Zaagcapaciteit aluminium (200 N/mm²), max. | 2,500 |
| Snijspoorbreedte | 6,0 |
| Voorboren voor uitsparingen | 16,0 |
| Aantal slagen, last | 1.500,0 |
| Bewerkbaar materiaal | Staal tot 400 N/mm² bij 2,0 mm |
| Kleinste radius | 3,0 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw