HiKOKI KNABBELSCHAAR 230V - 400 W - 1,6MM in DOOS ref. CN16SAUAZ
Delen:
Artikelcode (SKU): 107431 SKU leverancier: CN16SAUAZ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107431
EAN 4966376269969
SKU leverancier CN16SAUAZ
Merk HIKOKI
Snijbreedte 5 MM
Techniek (motor) elektro
Gewicht 1,6 KG
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer HiKOKI KNABBELSCHAAR 230V - 400 W - 1,6MM in DOOS ref. CN16SAUAZ terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: