| Artikelcode (SKU) | 488320 |
| EAN | 3165140843034 |
| SKU leverancier | 0601500500 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 750,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 98,0 DB(A) |
| Geluidsdruknivevau | 87,0 |
| Artikelcode (SKU) | 488320 |
| EAN | 3165140843034 |
| SKU leverancier | 0601500500 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 750,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 98,0 DB(A) |
| Geluidsdruknivevau | 87,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Accu/met snoer | Met snoer |
| Afgiftecapaciteit | 400,0 |
| Zaagcapaciteit staal (400 N/mm²), max. | 1,600 |
| Zaagcapaciteit staal (800 N/mm²), max. | 0,700 |
| Zaagcapaciteit staal (600 N/mm²), max. | 1,200 |
| Onbelast aantal bewegingen | 5.200,0 |
| Zaagcapaciteit aluminium (200 N/mm²), max. | 2,200 |
| Aantal slagen, last | 4.000,0 |
| Bewerkbaar materiaal | Staal tot 400 N/mm² bij 1,6 mm |
| Kleinste radius | 35,0 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw